INFOLINIA 801 005 801

Srebrna Linia

SREBRNA LINIA

Po zawarciu umowy z Funduszem Hipotecznym DOM, naszym Klientom udostępniamy specjalny numer telefonu do Srebrnej Linii.  Jest to możliwość szybkiego skontaktowania się telefonicznie z indywidualnym Opiekunem Klienta, który służy pomocą w różnych codziennych sprawach.

Srebrna Linia dostępna jest dla Klientów Funduszu Hipotecznego DOM w dni robocze w godz. 9:00-17:00 pod wskazanym Klientowi numerem telefonu.

Srebrna Linia oferuje między innymi:

  • serwis awaryjny – jeśli pojawią się problemy techniczne w domu wystarczy zadzwonić, a nasz konsultant podpowie, jak najlepiej usunąć awarię oraz może pomóc w zorganizowaniu wizyty fachowca;
  • usługi informacyjne – wyszukiwanie informacji o służbie zdrowia (np. adresy i godziny pracy placówek medycznych), informacji o rozrywkach i wydarzeniach kulturalnych (np. repertuar kin, teatrów), informacji transportowych (np. rozkład jazdy pociągów), informacji o ośrodkach pomocy społecznej (nr tel., adresy, godziny pracy);
  • porady prawne – np. prawo spadkowe, pełnomocnictwa, inne.

Zalety renty dożywotniej

Zalety renty dożywotniej

BEZPIECZEŃSTWO

Bezpieczne rozwiązanie finansowe, które gwarantuje dożywotnią wypłatę świadczeń.

REGULARNA WYPŁATA

Co miesiąc otrzymujesz rentę dożywotnią, która poprawia domowy budżet.

GWARANCJA

Masz gwarancję zamieszkiwania w swoim domu lub mieszkaniu do końca życia.

BRAK DODATKOWYCH KOSZTÓW

Wszystkie koszty zawarcia umowy, takie jak wycena nieruchomości, notariusz i zaświadczenia pokrywa Fundusz Hipoteczny DOM.