INFOLINIA 801 005 801

Srebrna Linia

SREBRNA LINIA

Po zawarciu umowy z Funduszem Hipotecznym DOM, naszym Klientom udostępniamy specjalną usługę Srebrnej Linii. Jest to możliwość szybkiego skontaktowania się telefonicznie
z indywidualnym Opiekunem Klienta, który służy pomocą w różnych codziennych sprawach. Srebrna Linia to telefon pomocy informacyjnej dla Seniorów, pozwalający skorzystać z zasobów internetu osobom nie korzystającym z komputera.

Srebrna Linia dostępna jest pod numerem telefonu: 530 000 344 (koszt połączenia wg taryfy operatora) w dni robocze w godzinach 9:00 – 17:00.
Srebrna Linia stworzona została z myślą o osobach w wieku 60+. Jest to bezpłatna usługa dla Klientów Funduszu Hipotecznego DOM oraz osób prowadzących rozmowy z Funduszem.

W jakich sprawach SREBRNA LINIA może pomóc?

Srebrna Linia oferuje między innymi:

  • serwis awaryjny – jeśli pojawią się problemy techniczne w domu wystarczy zadzwonić, a nasz konsultant podpowie, jak najlepiej usunąć awarię oraz może pomóc w znalezieniu odpowiedniego fachowca w Państwa miejscu zamieszkania;
  • usługi informacyjne – wyszukiwanie informacji o służbie zdrowia (np. adresy i godziny pracy placówek medycznych), informacji o rozrywkach i wydarzeniach kulturalnych (np. repertuar kin, teatrów, festiwalach), informacji transportowych (np. rozkład jazdy pociągów), informacji o ośrodkach pomocy społecznej (nr tel., adresy, godziny pracy);
  • porady prawne – np. prawo spadkowe, pełnomocnictwa, prawa konsumenta, inne. Nasi konsultanci doradzają też, gdzie należy zadzwonić lub zgłosić się w danym mieście, by uzyskać bezpłatną poradę prawną.

 

Zalety renty dożywotniej

Zalety renty dożywotniej

BEZPIECZEŃSTWO

Bezpieczne rozwiązanie finansowe, które gwarantuje dożywotnią wypłatę świadczeń.

REGULARNA WYPŁATA

Co miesiąc otrzymujesz rentę dożywotnią, która poprawia domowy budżet.

GWARANCJA

Masz gwarancję zamieszkiwania w swoim domu lub mieszkaniu do końca życia.

BRAK DODATKOWYCH KOSZTÓW

Wszystkie koszty zawarcia umowy, takie jak wycena nieruchomości, notariusz i zaświadczenia pokrywa Fundusz Hipoteczny DOM.