Kino dla seniorów

KINO DLA SENIORÓW

ZAREZERWUJ MIEJSCE na bezpłatny seans filmu „Kurier” w ramach KINA DLA SENIORÓW i zapisz się do Klubu Seniora DOM.

Seans przeznaczony jest dla osób, które ukończyły 60 lat. W ramach jednej rezerwacji można dodać 1 osobę towarzyszącą. Warunkiem rezerwacji jest podanie kontaktowego numeru telefonu lub adresu email.


Warszawa – Kino Luna, 21 maja, 12:00Wrocław – Kino DCF, 28 maja, 12:30Kraków – Kino Pod Baranami, 4 czerwca, 12:00Gdańsk – Kino ŻAK, 11 czerwca, 12:00

OŚWIADCZENIE

Zgoda na przesyłanie ofert handlowych oraz kontakt ze strony pracowników
Zobacz treść >
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych przez Administratora danych osobowych Fundusz Hipoteczny DOM S.A. z siedzibą w Warszawie, w celu bieżącego przekazywania przez Administratora danych osobowych aktualnych informacji oraz prezentacji produktów Administratora danych osobowych, w tym także do kontaktu ze strony pracowników oraz innych osób działających na rzecz Administratora danych osobowych, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
Zapoznałem się i zgadzam się z powyższym oświadczeniem
Zgoda na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych
Zobacz treść >
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych przez Administratora danych osobowych Fundusz Hipoteczny DOM S.A. z siedzibą w Warszawie, w celu bieżącego przekazywania przez Administratora danych osobowych za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (np. telefon, komputer), których jestem użytkownikiem, aktualnych informacji o produktach Administratora danych osobowych, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) oraz art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (tekst jedn. Dz.U. z 2014 r., nr 243 ze zm.).
Zapoznałem się i zgadzam się z powyższym oświadczeniem

Zalety renty dożywotniej

BEZPIECZEŃSTWO

Bezpieczne rozwiązanie finansowe, które gwarantuje dożywotnią wypłatę świadczeń.

REGULARNA WYPŁATA

Co miesiąc otrzymujesz rentę dożywotnią, która poprawia domowy budżet.

GWARANCJA

Masz gwarancję zamieszkiwania w swoim domu lub mieszkaniu do końca życia.

BRAK DODATKOWYCH KOSZTÓW

Wszystkie koszty zawarcia umowy, takie jak wycena nieruchomości, notariusz i zaświadczenia pokrywa Fundusz Hipoteczny DOM.